SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2

SPD T1 T2

SPD T1 T2 serii YL9-B+C są odpowiednie dla prądu przemiennego 50/60 Hz, napięcia znamionowego do 385 V. Chronią przed pośrednim i bezpośrednim efektem pioruna lub innym przejściowym przepięciem. Konstrukcja SPD zgodna z normą GB18802.1/IEC61643-1.
Kup zniżkę SPD T1 T2 z bezpłatną próbką wyprodukowaną w Chinach. Yuelong Electric (GHX) jest producentem i dostawcą SPD T1 T2 na dużą skalę w Chinach. Od wielu lat specjalizujemy się w SPD T1 T2. Nasze najlepiej sprzedające się produkty SPD T1 T2 z bezpłatną próbką są popularnym rynkiem zamorskim. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą w przyszłości.

Wyślij zapytanie    Pobierz plik PDF

Opis produktu

Kup zniżkę SPD T1 T2 z bezpłatną próbką wyprodukowaną w Chinach
Jakość SPD T1 T2 Funkcje
Seria YL9-B+C SPD T1 T2 jest odpowiednia dla prądu przemiennego 50/60 Hz, napięcia znamionowego do 385 V. Chroni przed pośrednimi i bezpośrednimi efekt pioruna lub inne przejściowe przepięcie. Konstrukcja SPD zgodna z normą GB18802.1/IEC61643-1.
Jakość SPD T1 T2 Dane techniczne
Nazwa AC SPD T1 T2
Numer modelu YL9-B+C
Polacy 4P
Kategoria SPD Typ kombinacji
Kategoria testowa Próba klasy I+II
Napięcie znamionowe Un(V) 385 V
W 20 kA
Imaks 50kA
W górę 2kV
Pole przekroju przewodów 6-25 mm²
Metoda instalacji Standardowa szyna DIN 35 mm
Temperatura otoczenia -40 ~ 85 ℃
Często zadawane pytania dotyczące SPD T1 T2
P: Kiedy mogę otrzymać wycenę i szczegółowe informacje po wysłaniu zapytania?
Odp.: odpowiedź zostanie wysłana w ciągu 24 godzin.
P: Jaka jest różnica między Tobą a innymi dostawcami?
Odp.: Posiadamy własne pudełko projektowe z materiałem PC/ABS.
P: Czy dostarczasz próbki? Czy jest to bezpłatne czy dodatkowe?
Odp.: Tak, możemy zaoferować próbkę bezpłatnie, ale nie płacimy kosztów frachtu.
P: Czy mogę otrzymać próbkę do testu przed złożeniem zamówienia?
Odp.: oczywiście!
P: Jaka jest dostawa? Ponieważ naprawdę ich potrzebuję, jest to pilnie?
Odp.: próbki kosztują 2-3 dni. Zamówienie zbiorcze kosztuje 12-15 dni.
P: Jeśli chcę zwolnić zamówienie, jaką metodę płatności akceptujesz?
Odp.: akceptujemy T/T, Western Union, Trade Assurance.
Gorące Tagi: SPD T1 T2, Hurtownia, Kup, Chiny, Rabat, Jakość, Niska cena, Kup Rabat, Producenci, Dostawcy, Fabryka, W magazynie, Bezpłatna próbka, Wyprodukowano w Chinach, CE, 2 lata gwarancji, gorąca sprzedaż, gorąca sprzedaż, Factory Direct Sprzedaż, dostawa bezpośrednio z fabryki

Powiązana kategoria

Wyślij zapytanie

Prosimy o przesłanie zapytania w poniższym formularzu. Odpowiemy ci w ciągu 24 godzin.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept